Facebook
Twitter
YouTube

REGIJSKA PODELITEV NAGRAD ZA NATEČAJ SUŠA (2. 4. 2008)

V torek dne 1.4. 2008 je v Trbovljah potekala regijska podelitev v okviru natečaja "likovna in literarna dela na temo SUŠA".

Uprava republike Slovenije je maja 2007 razpisala natečaj »Likovna in literarna dela na temo SUŠA«. Namen natečaja je informiranje predšolske in šolske mladine z naravnimi in drugimi nesrečami, z reševalnimi enotami in številko 112 - klic v sili.

Komisija za izbor najboljših likovnih in literarnih del je meseca februarja 2008 izbrala 21 najboljših izdelkov, katerih avtorji so prejeli nagrade. V komisiji za izbor najboljših del so sodelovali: Alenka Radoševič, Bojan Čokl in Urška Koren Grošelj. Te izdelke smo posredovali Upravi RS za zaščito in reševanje, ki bo opravila še državni izbor in državno podelitev natečaja, ki bo v mesecu maju 2008 v Izobraževalnem centru za zaščito in reševanje na Igu. Izbrali smo tudi najbolj aktivno šolo in vrtec, ki sta prejela naslednje nagrade: OŠ Ivana Kavčiča iz Izlak je prejela kovček z opremo za prvo pomoč, Vrtec Zagorje -enota Kekec iz Izlak pa je prejel lutkovno predstavo gledališča Fru-Fru z naslovom »Pikec Ježek in gasilko Jež«.

Na regijski podelitvi, ki je potekala v prostorih PGD Trbovlje mesto so nagrajenci in mentorji prejeli nagrade za 4 kategorije. Kulturni program na podelitvi je izvedla Glasbena šola Trbovlje in šola Alojza Hohkrauta iz Trbovelj.

Po podelitvi so si otroci, mentorji in gostje ogledali prostore in dejavnosti Društva podvodnih dejavnosti Trbovlje in Gasilskega zavoda Trbovlje.

SEZNAM NAGRAJENCEV IN MENTORJEV:

1. KATEGORIJA:

ANEA KLOPČIČ, mentorica:Dušanka Lokar, Vrtec Zagorje - enota Kekec;

NIKA RAVNIKAR, mentorica: Dušanka Lokar, Vrtec Zagorje - enota Kekec;

LUKA TOMAŽIN,mentorica: Slavi Nahtigal,Vrtec Zagorje - enota Kekec;

EMA VETRŠEK,mentorica: Slavi Nahtigal,Vrtec Zagorje - enota Kekec;

MAJ KOS,mentorica: Dušanka Lokar, Vrtec Zagorje - enota Kekec;

2. KATEGORIJA:

JERCA POLC, mentorica: Marjana Mizori-Grobin,OŠ Ivana Skvarče, PŠ Čemšenik;

SELMA SEMIĆ, mentorica: Pavla Grobin,OŠ Toneta Okrogarja Zagorje;

NINA KNEZ, mentorica:Andreja Medved, OŠ Ivana Kavčiča Izlake;

TILEN KRALJ, mentorica: Nuša Rahne, OŠ Trbovlje - PŠ Alojza Hohkrauta;

KLEMEN ŠUŠTAR, mentorica: Irena Ravnikar-Hriberšek, OŠ Ivana Kavčiča Izlake;

3. KATEGORIJA:

NINA MURN, mentorica:Joži Zupan, OŠ Toneta Okrogarja Zagorje;

NIK ZUPAN, mentorica: Miroslava Kovačič, OŠ Trbovlje;

ALENKA RAZBORŠEK, mentorica: Magda Kovač,OŠ Ivana Kavčiča, PŠ Mlinše;

MIHA KLANČIŠAR, mentorica: Meta Čop, OŠ Toneta Okrogarja, PŠ Šentlambert;

MARUŠA IZLAKAR, mentorica: Ljudmila Artnak,OŠ Ivana Kavčiča Izlake;

4. KATEGORIJA:

LUCIJA NOVAK, mentorica: Ljudmila Artnak,OŠ Ivana Kavčiča Izlake;

PIKA GAČNIK, mentorica: Miroslava Kovačič, OŠ Trbovlje;

SARA ŽAGAR, mentorica: Marta Marn, OŠ Ivana Skvarče, Zagorje;

PETRA AVBELJ, mentorica: Ljudmila Artnak,OŠ Ivana Kavčiča Izlake;

BARBARA LAPORNIK, mentorica: Mira Marinko, OŠ narodnega heroja Rajka Hrastnik;

JURE BOROVŠAK, MELITA TURKOVIĆ, UROŠ PERKO, ROBERT PERIKIĆ in MARINO LENDERO, mentorica: Helena Kreže, OŠ Vitka Pavliča, Hrastnik.

NAGRAJENCEM IN MENTORJEM ISKRENO ČESTITAMO !

Za zagotovitev prostorov na regijski podelitvi, za predstavitve in kulturni program se zahvaljujemo:

Gasilskemu zavodu Trbovlje,

PGD Trbovlje mesto,

Glasbeni šoli Trbovlje,

Društvu podvodnih dejavnosti Trbovlje in

šoli Alojza Hohkrauta.

nazaj
na seznam

ČASOVNO OBDOBJE