Portal URSZR - Izpostava - Dogodki izpostave <![CDATA[Obisk Nacionalne garde Kolorada]]> Fri, 29 Jun 2018 00:00:00 +0200 <![CDATA[Usposabljanje potapljačev in jamarskih reševalcev]]> Wed, 27 Jun 2018 00:00:00 +0200 <![CDATA[Tečaj za module v okviru mehanizma civilne zaščite Evropske unije]]> Tue, 19 Jun 2018 00:00:00 +0200 <![CDATA[Zaključek usposabljanja 25. generacije poklicnih gasilcev]]> Thu, 14 Jun 2018 00:00:00 +0200 <![CDATA[Prizadevanja za boljše čezmejno obveščanje v primeru nesreč]]> Wed, 13 Jun 2018 00:00:00 +0200 <![CDATA[Vaja NEIFLEX]]> Fri, 08 Jun 2018 00:00:00 +0200 <![CDATA[Obisk predstavnika Makedonije]]> Mon, 04 Jun 2018 00:00:00 +0200 <![CDATA[Sestanek generalnih direktorjev za civilno zaščito Evropske unije]]> Thu, 31 May 2018 00:00:00 +0200 <![CDATA[Vaja ALPDIRIS]]> Tue, 29 May 2018 00:00:00 +0200 <![CDATA[Vaja ModEX 2018]]> Fri, 25 May 2018 00:00:00 +0200