Portal URSZR - Izpostava - Dogodki izpostave <![CDATA[24. IRO svetovno prvenstvo za reševalne pse]]> Wed, 19 Sep 2018 00:00:00 +0200 <![CDATA[SOBRA 2018]]> Fri, 14 Sep 2018 00:00:00 +0200 <![CDATA[OTROŠKI BAZAR 2018]]> Thu, 13 Sep 2018 00:00:00 +0200 <![CDATA[Obisk evropske komisarke za promet]]> Thu, 19 Jul 2018 00:00:00 +0200 <![CDATA[Obisk Nacionalne garde Kolorada]]> Fri, 29 Jun 2018 00:00:00 +0200 <![CDATA[Usposabljanje potapljačev in jamarskih reševalcev]]> Wed, 27 Jun 2018 00:00:00 +0200 <![CDATA[Tečaj za module v okviru mehanizma civilne zaščite Evropske unije]]> Tue, 19 Jun 2018 00:00:00 +0200 <![CDATA[Zaključek usposabljanja 25. generacije poklicnih gasilcev]]> Thu, 14 Jun 2018 00:00:00 +0200 <![CDATA[Prizadevanja za boljše čezmejno obveščanje v primeru nesreč]]> Wed, 13 Jun 2018 00:00:00 +0200 <![CDATA[Vaja NEIFLEX]]> Fri, 08 Jun 2018 00:00:00 +0200