Portal URSZR - Izpostava - Dogodki izpostave <![CDATA[Obisk obrambnih atašejev Federativne Republike Brazilije]]> Wed, 17 Jan 2018 00:00:00 +0100 <![CDATA[Patruljni tek 2018]]> Sat, 13 Jan 2018 00:00:00 +0100 <![CDATA[Obisk veleposlanice Republike Avstrije ]]> Tue, 09 Jan 2018 00:00:00 +0100 <![CDATA[Podpisan dogovor s poklicnimi gasilci]]> Fri, 05 Jan 2018 00:00:00 +0100 <![CDATA[Pričetek usposabljanja kandidatov za poklicne gasilce]]> Wed, 03 Jan 2018 00:00:00 +0100 <![CDATA[V spomin]]> Wed, 27 Dec 2017 00:00:00 +0100 <![CDATA[Načrt izobraževanja in usposabljanja VPNDN 2018]]>
]]>
Tue, 19 Dec 2017 00:00:00 +0100
<![CDATA[Sprejem pripadnikov sil za zaščito, reševanje in pomoč]]> Thu, 14 Dec 2017 00:00:00 +0100 <![CDATA[Pomoč Albaniji ob obsežnih poplavah ]]> Fri, 08 Dec 2017 00:00:00 +0100 <![CDATA[Odziv na nesreče z onesnaženjem na morju in obali]]> Wed, 06 Dec 2017 00:00:00 +0100